Programma 2018

In verschillende Gentse wijken worden evenementen georganiseerd rond het thema ‘VREDE’.

De toegang is gratis.
Geen inschrijving nodig (uitzonderingen: De Centrale en Fakkeltocht).  Opgelet: beperkt aantal plaatsen per locatie.

Het voorgestelde programma kan evolueren afhankelijk van de inzet van de vele medewerkers: deelnemende uitvoerders, organisatoren, meewerkende verenigingen, individuele vrijwilligers en uiteraard ook van de financiële draagkracht van het project.

ZATERDAG   10 november 2018
14u-15u:
GO ! Kunstacademie – De Poel  (Poel 17)
Paul Voet.

14u30-15u30 :
St Macharius Centrum Horizon – 100 pl (Ferdinand Lousbergkaai 12)
Kinderdéfilé – Oumou Diallo (AFAM), Muda – ensemble,  David Boerjan-googelaar, Ehsan Yadollahi – ASA (tbc).
St Macharius Herberg – 100 pl (Coyendanspark 1)
Roger Buyle-googelaar, Muda – ensemble, Ehsan Yadollahi – ASA, Farnoosch Kodadadeh.

15u-16u:
– Miryzaal (Hoogstraat 64)
Koor & Stem – Kinderkoorfestival: François Laurentinstituut,
Klimop – Montessorischool, Sint – Janscollege, Sint-Salvator-Basisschool, Hedera-Montessorischool, Kinderkoor Visitatie.
– Guislain Instituut (Joseph Guislainstraat 43)
Wouter Vandenabeele en musici
– Dampoort Basisschool Wonderfluit (Achterstraat 18, Sint-Amandsberg)
Bart Devaere, Sadko, Balogh en andere.

15u-17u:
– St. Jacobus Kerk (Gent Centrum bij Sint-Jacobs)
Kinderkoor Furiakanti, Jeugdorkest Forza Musica, Dameskoor Furiosa, Kamerkoor Furiant, andere.
Rabot Protestantse Kerk (Begijnhoflaan 31)
Muda-Muziek Theater, Juan Carlos, Raju Thapa, D. Clément – Denoyelle, optreden plaatselijke groep.

16u-17u30:
St Macharius Kerk (Prooststraat).
Kinderdéfilé – Oumou Diallo (AFAM), KC Dance, David Boerjan-googelaar, Mohamed Sangar, Roger Buyle-googelaar, Martin Balogh.

16u-18u: .
Parnassus Kerk (Oude Houtlei 122).
Muziekschool de Kunstbrug.
– Rabot Kopergieterij (Vlotstraat 22)
Muda-Muziek Theater, Juan Carlos, Roman Kim Pieter, D. Clément-Denoyelle, Raju Thapa, optreden plaatselijke groep.

16u30-17u20
– Groenzaal Sint-Bavo 
(Lange Boomgaardstraat 114)
Academie voor Podiumkunsten – koorleden van Sint-Bavo-Humaniora.

18u-20u :
Fakkeltocht
Samenkomst vanaf 17u30. Vertrek: 18u.
Hedera zingt Vredesliederen op het plein van de Kalandeberg met 30 kinderen.
Start aan het Zuidpark (Acht Mei Plein) via Lammerstraat, Kortedagsteeg, Koestraat, Kalandeberg, Mageleinstraat naar de Stadshal.
Om deel te nemen, is inschrijving verplicht op go.stad.gent/fakkeltocht.
Aan de start ontvang je dan jouw fakkel of lampjes voor de kleinsten. De deelnemers ontvangen in de Stadshal een hapje en een drankje aangeboden door de Stad.

 20h30-22u :
Parnassus Kerk (Oude Houtlei 122)
Internationaal Vredesconcert door studenten van de Kunstbrug.
De Centrale (Kraankinderstraat 2)
Jiraan 2018: dans, folk & jazz, improvisaties (inschrijving verplicht).
Miryzaal (Hoogstraat 64)
RUH Dans + Défilé, Koriolis koor, Furiosa koor,
Muda – Muziektheater, KC Dance.
Aula Ugent (Volderstraat 9)
Allez, Chantez ! vooral tieners en twintigers  (alle aanwezigen zingen mee).

ZONDAG     11 november 2018
14u30-16u30 :
St Pieterskerk (Sint-Pietersplein)
Koor bovenbouw Gentse Steinerschool met het orkest van de LedeBirds, Gentse Oratorium Vereniging, Allez, Chantez ! (alle aanwezigen zingen mee).

15u-16u :
Geuzenhuis (Kantienberg 9)
Koor Helder, Juan Carlos, Farnoosch Kodadadeh.
Zebrastraat Concerttent (Zebrastraat 32)
Te bevestigen : Zdravets, Circus, Sadko, Goochelaar, Dans.
Protestantse Kerk (Sint-Kristoffelstraat 1, Brabantdam)
Kalliope, Mohamed Sangar Suhail, Paratum Cor, Cum Splendore.

17u-18u :
UFO Ugent, Sint-Pietersnieuwstraat 33
SLOTEVENEMENT:
DIRK BROSSE, Curator & Dirigent met Musici, Dansers, Koren …

Ode an die Freude, recomposed      Ludwig van Beethoven
Credo strijkwartet.                                 Dirk Brossé

Ya Mahla                                                 Traditional/Syrië
Old Homs                                                Shalan Alhamwy

Dans en muziek uit                              Traditional
Rajasthan

Imagine                                                    John Lennon
Ibernice MacBean, zang
Heal the World                                      Michael Jackson
No More                                                  
Dirk Brossé

Psychos
dans

Ode an die Freude                               Ludwig van Beethoven
Credo Strijkkwartet / vredesboodschappen in 8 talen / Koren

Halleluya                                                Leonard Cohen

Kalinaw                                                   Manny Lapincao

We are the world.
Ibernice MacBean  / Alex Roosenmayer, piano / Credo Strijkkwartet / Koren.

Ode an die Freude.                              Ludwig van Beethoven
Allen